Скандальна балерина Анастасія Волочкова знову показала провокаційний знімок.

Ім'я Анастасії Волочкової зараз у всіх на слуху. Адже вона знову потрапила в скандал і тепер буде судити зі своїми недоброзичливцями. Її сусіди "злили" в ЗМІ знімок, як балерина справляє нужду у себе у дворі під ялинкою. Волочкова вирішила це не залишати безкарно та вже подала заяву до суду.

На своїй сторінці в соціальній мережі вона продовжує вести активність і ділиться новими фото і відео. На цей раз вона вирішила себе показати в образі Кармен. Балерина на фото постала в чорній сукні, яке повністю відкрило вид на її найпікантніші місця. Шанувальники в повній мірі змогли розглянути її нижню білизну. Також багатьох здивувала зачіска Волочкової. Хоча насправді таку роблять практично всі танцівниці. Але на цьому фото складається таке відчуття, що балерина поголила голову налисо.

"Кармен-одна з улюблених моїх партій.🌺 ",- підписала фото Волочкова.

У коментарях, як завжди, на неї посипався град критики.

"Вже поголили????😳 , Кармен-це Плісецька.А ви в цій ролі нуль,не більше., Для Кармен ви на 25 кг завеликі. Кармен була мініатюрна і витончена. А на фото великовагова грім-бабища. Ви хіба не бачите різницю, Анастасія?, Ось була ж нормальною, красивою жінкою! А стала склочною бабищею! 😮 , У Плісецької, саме Кармен: тонка, витончена, інтелігентна. А тут...нафарбована, ошатна і розфуфирена грім - баба., А де волосся?? 😮Голова як яйце стала, така ж форма і розмір👎 не Кармен, а Карен)", - написали користувачі Мережі.

Раніше Hyser писав про те, що Анастасію Волочкову залишили без пенсії.

Також писали, що Волочкова показала себе повністю без одягу.

Нагадаємо, що друзі та близькі Лариси Доліної зробили важливу заяву.