Ксенія Мішина показала чарівні знімки в купальнику.

Чарівна українська актриса Ксенія Мішина вирішила порадувати своїх шанувальників і показала кілька фото в купальнику. На знімках Мішина позує в гамаку. На ній красується чорний відрядний купальник, який ефектно підкреслює всі витончені вигини тіла актриси. Але деякі фанати змогли на таких фото розглянути те, що у Ксенії можливо з'явився животик, що може натякати на її можливу вагітність.

Однак не так давно вона заявила всім, що розлучилася зі своїм обранців Олександром Еллертом. Але після в мережі з'явилося відео, на якому пара зображена разом на весіллі друзів. На безіменному пальці дівчині красувалося кільце заручин. А після того, як Мішина зловила букет нареченої її розцілував Еллерт. Але сама актриса поки не коментує можливого примирення з Олександром.

Можливо актриса вже знайшла заміну у вигляді нового чоловіка.

"Закриваємо сезон ! Прекрасне літо, спасибі тобі 🤍 не прощаємося 🙏", - підписала спокусливі знімки Мішина.

У коментарях шанувальники прийшли в повний захват від побачених фото.

"Дивлюся зараз " Клятва лікаря", причому вдруге.Ви чудові.Я вам бажаю щастя!🌹🌹🌹, Одна з найталановитіших актрис на даний момент!!!🔥🔥🔥🔥🔥😍😍😍😍😍, Ви так класно граєте роль у фільми "Клятва лікаря" Вам іде роль лікаря☺️☺️☺️☺️😘, Подивилася "Клятва лікаря", я захваті від вас!!! ❤️❤️❤️❤️❤️, Просто Божественна богиня. ❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍, Яка ви все таки шикарна!!!😉 💐 💐 💐 🔥 🔥 🔥 🔥 😍Дивлюся зараз "клятва лікаря", ви просто добре влилися в роль, відмінний серіал!!!👍 👍 👍 🙃 🤗 ",- написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Ксенія Мішина зловила букет нареченої на весіллі.

Також писали, що Злата Огневич показала провокаційне фото.

Нагадаємо, що Еллерт проговорився про відновлення відносин з Мішиною.