Віра Брежнєва показала своїм фанатам спокусливе відео.

Віра Брежнєва вміє дивувати своїх шанувальників. На своїй сторінці в соціально мережі вона ділиться різними фото і відео, на яких показує не тільки свою концертну діяльність, а й повсякденне життя. На новому відео, яким Брежнєва поділилася на своїй сторінці в соціально мережі, вона постала в дуже спокусливому вигляді. На артистці був чорний топ, який підкреслив її бюст, а також червоного кольору облягаючі штани.

Свій образ співачка прикрасила чорними сонцезахисними окулярами. Варто сказати, що образ віри вийшов дуже яскравим і провокаційним. За допомогою такого відео співачка хотіла показати, що може бути різною. Як романтичної особливої, так і спокусницею.

"Хто хотів яскравих фарб?💃 🏼 сама собі дивуюся і вже за себе не ручаюся♥♥️", - провокаційно підписала нове відео Віра Брежнєва.

У коментарях користувачі мережі звернули увагу на те, що такі кольори неймовірно йдуть вірі і надають їй ще більше шарму.

"Аййййй ну що за жінка Ти у мене 🤤, кажуть, поєднання чорного з червоним старить,але бачу,що це не так😍, Афродіта ❤ ❤ ️ дивлячись на Вас Віра, просипантся Віра до прекрасного), так, в цьому сезоні несподівано вистрілив такий трикотаж.Виглядає супер!, Яскраві фарби підвищать настрій, поліпшать внутрішній настрій!💃 💃 💃 , Красуня🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥фігура супер!!!!!!! Заздрю і захоплююся!, Коли краса шикарна і зовні і внутрішньо! Прям вієте хорошою енергетикою 😍 😍 , Вірочка красуня моя! Я навіть не подивилася чия це сторінка як почали з ноги показувати я відразу понела що це Вірочка наша люблю обожнюю👏 👏 👏 🔥", - написали шанувальники.

Раніше Hyser писав про те, що Влад Яма мало не потрапив в аварію, записуючи для шанувальників відео.

Також писали, що Віра Брежнєва показала провокаційне відео в душі.

Нагадаємо, що співачка Валерія розлютила фанатів зовнішнім виглядом.