Ведучий Юрій Горбунов показав шанувальникам свого другого сина.

Не так давно ведучий Юрій Горбунов і Катя Осадча стали батьками вдруге. У пари народився син. Але вони їдуть досить потайний спосіб життя і до цього дня навіть не показали обличчя першого сина. Яким же було здивування, коли обличчя другої дитини Юрій Гобунов показав мало з самого народження. Для шанувальників це стало справжнім дуже приємним сюрпризом. Тому що вони неймовірно раді за пару.

Новим знімком поділився на своїй сторінці в соціальній мережі Юрій Горбунов. Він показав маленького сина у себе на руках. Видно, що ведучий просто світиться від щастя. Адже він батько двох синів.

Відомо, що малюка назвали Данилом. Першого сина пари звуть Іван. Другий син народився 19 серпня. Дивно, що після народження другої дитини Катя Осадча досить швидко з'явилося перед глядачами в якості ведучий популярного шоу.

"З любов'ю на одному диханні!"- написав ведучий "Танців з зірками" і додав хештеги #нашмладший #синок #любов.

Користувачі Мережі написали сотні зворушливих коментарів, вітаючи пару з другим сином.

"Ростіть великі, здорові і красиві, на радість мамі, татові і братикам🥰, яка принадність 😍 😍 😍 ❤ ️, Біля маленьких діток, Юра молодіє🙌, Як вам пасує 😍 😍 😍 ,
Милий пупсик 😍, Ох, милота на цьому фото зашкалює!, Щастя вам і вашим діткам, Курносік татусевий !!!❤️, Щасливої долі синочку! 💞, Ви такий щасливий,так приємно....такі гарні фото😍, Така вісь батьківська любов,від таке воно,баььківське кохання. Такі милі😍 😍 😍 😍, здорово! Я рада ! Молюся, щоб були онуки! Дарую Вамтолько тепло душі", - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Дорофєєва показала провокаційне фото.

Також писали, що Віра Брежнєва в душі похвалилася тілом.

Нагадаємо, що Горбунов показав Осадчу після пологів.