Російський ведучий Андрій Малахов різко розкритикував замок Галкіна і Пугачової.

Скандальний російський ведучий Андрій Малахов став гостем програми на YouTube-каналі "Просто про складне з Софіко Шеварднадзе". У своїй розповіді він різко розкритикував замок, який побудував Максим Галкін і Алла Пугачова.

Малахов зізнався, що відмовився б жити в особняку навіть за гроші. За словами ведучого, між ним і Галкіним «прірва» в плані смаку до мистецтва, архітектури та одягу.

"Тому що уявити собі, що я живу в цьому замку, ну чесно... Навіть якщо мені заплатили б гроші, я витримав би, ну може, добу в цьому будинку, не більше. Я молода сучасна людина, яка поїздила і подивилася", - висловився ведучий.

У той же час Малахов запевнив, що Пугачова неймовірно любить свого чоловіка. А ось Галкіна ведучий похвалив за відмінне почуття гумору і те, що він не "понтується".

Нагадаємо, Максим Галкін побудував для своєї сім'ї в Підмосков'ї в селищі Грязі справжній замок. У сім'ї зараз підростають двоє дітей Ліза і Гаррі, які вже цього року пішли до другого класу. Обоє батьків були присутні на шкільній лінійці на 1 вересня.

Алла Пугачова вразила своїм образом. Вона вибрала дуже Молодіжний наряд, який підкреслив всі принади її фігури. Варто сказати, що останнім часом співачка дуже сильно схудла і це дуже її прикрасило. Тому що артистка стала ще більше приваблива незважаючи на свій вік.

А недавня поява Пугачової на прем'єрі серіалу взагалі викликав захват у фанатів. Так як Алла Борисівна зважилася на кардинальні зміни зовнішності і перефарбувала волосся в холодний блонд.

Раніше Hyser писав про те, що Алла Пугачова жахнула своїм зовнішнім виглядом.

Також писали, що нові фото Кіркорова змусили задумати про матеріальне становище співака.

Нагадаємо, що у мережі з'явилося відео, як Пугачова практично непритомніє.