Онук знаменитої російської співачки Алли Пугачової Микита Пресняков розповів шанувальникам про тотальну зайнятість, а також про те, що йому марно називають неробою.

Син Христини Орбакайте пояснив, що часто чує на свою адресу невтішні коментарі і нарешті зважився дати відповідь хейтерам. Він пояснив, що практично щодня тренується для участі в проекті «Льодовиковий період». Також, за словами, зоряного спадкоємця, він щодня репетирує з ранку до вечора в губернському театрі, оскільки 16 і 17 вересня планується прем'єра вистави з його участю.

Крім того, не забуває молода людина Про реалізацію на музичному терені: «Доробляю другий альбом моєї групи Multiverse, скоро новий сингл російською»Ауф Fiderzein»".

У коментарях до посту фанати підтримали Микиту Преснякова і порадили йому не звертати уваги на колючі злостиві зауваження:

Крім того, іменита мама також підтримала сина і заявила, що дуже ним пишається:

До слова, Керівник губернського театру Сергій Безруков також в захваті від того, що онук Алли Борисівни став членом його творчої трупи: "прекрасний голос, і як драматичний артист Микита дуже переконливий!".

Що стосується репертуару, то Микита Пресняков активно працює над авторським матеріалом для свого колективу:

Популярні новини зараз

Діяти потрібно швидко. Лікарі розповіли, як розпізнати наявність тромбу в організмі

"Ядерний" удар. У США почали відкрито погрожувати Путіну

Екологічне лихо в Одесі. Пожежа охопила унікальний природний парк

Втратила близьку людину. У Пугачової траур, вся сім'я сумує

Показати ще

Раніше "Hyser" писав про те, що Ксенія Мішина похвалилася оригінальним фото в купальнику і захопила шанувальників фігурою.

Також наш портал розповів про те, що Ірина Білик віддалася почуттям відразу до двох екс-коханим.

Нагадуємо, що скандальна російська балерина Анастасія Волочкова влаштувала розкішні іменини своїй хрещениці.