У мережі показали незвичайну модель мопеда "Карпати", якої практично не було у продажу

Мало хто знає, проте навіть в Україні свого часу проводилися спортивні мотоцикл, на яких поїздити міг далеко не кожен. Одним з таких мопедів є вироблений на Львівському Мотозаводі ЛМЗ - 2.161"Карпати-крос". Дана модель поставлялася в різні спортивні клуби і призначалася для того, щоб готувати молодих мотоспортсменів у віці від 12 до 16 років. Дану модель на своєму YouTube-каналі показав Олег Омельницький.

Повідомляється, що показаний на відеоролику мопед зійшов з конвеєра ще в 1986 році. Виявили його в місті Кривий Ріг, в одній зі спортивних шкіл. "Карпати-крос" залишили там після того, як він отримав кілька пошкоджень: у нього було зламано зчеплення, пробитий картер і погнута передня вилка.

Незважаючи на такі пошкодження, через 35 років мотоцикл повністю відреставрували, так що він виглядає так, ніби тільки що куплений в салоні. Цікавою деталлю є те, що" Карпати-крос " являє собою чималу рідкість, адже він не поставлявся в продаж. Справа в тому, що на нього не встановлювалися ні світлові прилад, ні спідометр, ні звуковий сигнал, ні дзеркала.

Карпати-Крос. Фото: Youtube

Одночасно з тим, у мопеда унікальна конструкція рами, укорочене заднє крило, посилена вилка з потужними вкладишами, а також своєрідне кріплення амортизаторів. Їздить" Карпати " на 16-дюймових колесах, на які надіта спеціальна гума для кросу. На задньому колесі встановлена спеціальна Зірочка, в комплекті їх поставлялося три, різного діаметру. Завдяки їм змінювалося передавальне число в залежності від особливостей гонки.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у мережі показали унікальний"Запорожець".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали чергову версію позашляховика"Нива".

Також "Hyser" писав, що у мережі показали цікавий" Запорожець " по-німецьки.