Популярна російська актриса Христина Асмус розповіла шанувальникам про тяготи і поневіряння, з якими стикається на непростому творчому шляху. Останнім часом артистка часто говорить про те, що у неї серйозні проблеми зі здоров'ям.

Свій новий пост вона присвятила віям і тому, як їй довелося кардинально міняти зовнішність для нової ролі. За словами Христини Асмус, для участі в новому проекті їй довелося піти на серйозні жертви. «Я видерла собі вії!!!!!😱😱😱» - написала знаменитість.

Що саме змусило її діяти так радикально? Для однієї з ролей вона наростила собі волосся і вії, а для проб в іншу кінокартину вона повинна була виглядати гранично натурально.

"І знаєте що я робила вночі перед зустріччю, коли не знайшла після зйомок працюючий салон? Крім того, що я дивом відшукала щільний бежевий лак для нігтів, який перекриє все це неподобство... 💅 🏻 Я висмикувала собі нарощені вії " - не без смутку зазначила зірка.

Епічність ситуації полягає в тому, що після цієї бесіди з режисером, Христина Асмус знову вирушила в салон краси і наростила собі нові вії, так як проект, де вони потрібні - триває.

У коментарях до посту фоловери підтримали знаменитість:

До цього Христина Асмус розповідала, що запланувала відпустку за кордоном, в рамках якого пройде курс лікування і відновлення. Справа в тому, що зірка зізналася, що у неї серйозні збої в організмі і вона катастрофічно потребує відпочинку.

Раніше "Hyser" писав про те, що Христина Асмус насторожила шанувальників філософським посланням у соцмережі.

Також наш портал розповів про те, що Андрій Малахов проговорився про те, як Алла Пугачова любить Максима Галкіна.

Популярні новини зараз

Діяти потрібно швидко. Лікарі розповіли, як розпізнати наявність тромбу в організмі

Покинув земне життя. Не стало екс-голови СБУ, який служив при Леоніді Кучмі

Тепло скасовується: в Україну повертаються дикі морози. Коли очікувати

Справжній Халк: у АвтоКРаЗі готуються до випуску потужної машини з американським двигуном

Показати ще

Нагадуємо, що Віра Брежнєва влаштувала провокаційну фотосесію і похвалилася ідеальними формами.