Ми звикли бачити в якості домашніх тварин кішок, собак, коней, але щоб пелікан жив пліч-о-пліч з людиною та ще дружив з собаками - це щось неймовірне.

У мережі показали пелікана на ім'я Патрік, який живе у Вінниці в одному з дворів, пише "Главком". І це не просто птах, це справжній господар двору, який до того ж, не повірите, вміє жонглювати.

За словами господині птиці Наталії Веденко-чорної, Патрік розуміє людську мову.

З'явився він в їх сімейному контактному зоопарку чотири роки тому. Птицю привезли ще молодим пташеням. За цей час він подружився не тільки в людьми, які його годують, але і з іншими тваринами живуть у людей. Серед тварин він дружить з двома собаками, козою і двома іншими пеліканами, які з'явилися у подружжя не так давно. По відео видно, що вони ще "підлітки" тому, що вони ще сірого кольору.

"Дресируванню Патріка ніхто не вчив. Якось кинули коробочку, він зловив і кинув назад. Потім спробували м'ячиком, іграшкою. І з тих пір він відкидає предмети назад. Навчився ходити сходами на другий поверх. У нього там спостережний пункт. Сідає на перила і розглядає, що і де відбувається. Ви десь бачили, щоб Пелікани сходами ходили? Ні. А ось ми кожен день. Патрік дуже товариський не тільки з тваринами. Він дуже щасливий, коли приходять до нас гості. Особливо діти. Ви б бачили, як він з ними грається! Ось так, буває, огорне малечу своєю шиєю, і так ніжно тулиться. Це дуже мило",-розповіла господиня двору Наталія Веденко-Чорна.

Раніше Hyser писав про те, що водій привіз в ресторан корову.

Також Hyser повідомляв, що Мережу розчулив кіт, який робить масаж своїй кішці.

Нагадаємо, що курка-мати приголубила кошенят і стала зіркою мережі.