Алла Пугачова багато років була секс-символом радянської естради. Однак останнім часом Примадонна помітно здала і була змушена звернутися за допомогою до пластичного хірурга.

72-річна Алла Пугачова по праву вважається легендою радянської та російської естради. Однак в останні роки артистка практично не з'являлася на публіці і не давала концертів. Вік і хвороби не дозволяють артистці так часто виходити на сцену, як раніше. Крім того, багаторічний стаж курця відбився на вокальних даних зірки.

Змінилася Примадонна і зовні. У молодящейся бабусі, у якої троє онуків, важко визнати кокетливу дівчину з щербинкою між зубів, яка підкорила російський шоу-бізнес в далеких 60-х роках ХХ століття.

До речі, після того, як Пугачова стала знаменитою, вона насамперед позбулася своєї щербинки. Потім послідували численні пластичні операції. Спочатку вони були спрямовані на те, щоб приховати зморшки, що з'явилися, проте потім повністю змінили зовнішність Примадонни.

Недавня поява Алли Борисівни на прем'єрі фільму «Вертинський» шокувала її фанатів. Зірка, очевидно, знову скористалася послугами пластичного хірурга. Тепер на її обличчі знову немає жодної зморшки, однак при цьому губи Пугачової витягнулися в посмішку Джокера.

Але ж ще в червні нинішнього року Алла Борисівна опублікувала в своєму мікроблозі портретне фото, на якому виглядала цілком пристойно. Тоді артистка зважилася показати себе без макіяжу і зібрала масу компліментів від фоловерів.

Проте вже тоді Примадонна скаржилася на зморшки, які, очевидно, і прибрала незабаром після публікації цього фото.

"Ось і зморшки вже під очима. Чи не посміхатися чи що зовсім? Как? Якщо радістю сповнений наш Замок. Нехай появляются.NO PROBLEM!!!😀 🤣 😜 ",- писала тоді Алла Борисівна, але, очевидно, незабаром змінила свою думку з цього приводу.

Як повідомлялося раніше, Алли Пугачову перекосило після пластики. Свіжі фото Примадонни жахають.

Hyser також писав, що Максим Галкін показав костюм для рольових ігор з Аллою Пугачовою. Зіркове подружжя розважається під пісні Ірини Аллегрової.