Настя Каменських блищала на премії National Bloggers Awards. Співачка не тільки отримала свою премію, а й замінила Катю Осадчу.

На National Bloggers Awards Настя Каменських виконувала важливу функцію - вона стала ведучою програми "Світське життя", замінивши на час Катю Осадчу, яка нещодавно стала мамою. Відзначимо, що коли Осадча була в декретній відпустці після народження другого сина, в програмі "Світське життя" її також підміняли різні знаменитості. Мабуть, теледіва і продюсери телепроекту вирішили повторити цей досвід.

Тому в якості ведучої світської хроніки Настя поспілкувалася з багатьма зірками, які також відвідали цей захід. Каменських взяла інтерв'ю у Лесі Нікітюк, співачки Алени Алени та Євгена Клопотенка.

Сама Настя також не пішла з заходу без нагороди. Виконавиця отримала приз Тікток "Трек 2021-го року" за пісню "Елефанте".

"Як круто і неймовірно приємно, що мій Elefante все так само качає і подобається вам! 🐘🎶 І що вчора на премії National bloggers awards він завоював нагороду TikTok Трек 2021 року. Спасибі всім, хто продовжує любити і підтримувати мене і мою творчість♥️", - поділилася емоціями від цієї події артистка.

Для світського рауту Настя вибрала ефектний наряд. Вона одягалася в комбінезон чорного кольору, ліф якого був повністю декорований пір'ям. Своє волосся дружина Потапа завила в локони, а в макіяжі використовувала темні відтінки. Виглядала Каменських карколомно.

Як повідомлялося раніше, Настя Каменських похвалилася жіночними формами у ванній. Співачка позувала в нижній білизні. Як на це відреагував Потап?

Hyser також писав, що Потап вирішив стати жінкою. Як на це відреагувала Настя Каменських?