Відомий український журналіст Дмитро Гордон поділився архівним фото.

Так, Дмитро Гордон всім відомий український журналіст, який за свою кар'єру встиг побувати київським депутатом. Він взяв понад 1000 інтерв'ю у відомих політиків, артистів, представників культури і спорту. Також Гордон є володарем двох "Золотих кнопок YouTube" за перевищує мільйон кількість передплатників на його YouTube-каналах "Дмитро Гордон" і "в гостях у Гордона".

Журналіст також заснував на просторах мережі однойменне Інтернет-видання. У той же час Дмитро Гордон щасливий батько і чоловік. Всього він був чотири рази одружений. У нього семеро дітей від чотирьох дружин.

На своїй сторінці в соціальній мережі Дмитро Гордон поділився знімком, яким він був в молодості. Тоді він ще носив пишну шевелюру. Багато передплатників відзначили в коментарях, що вже тоді у Дмитра Гордона був погляд хижака.

"Осінь 1990 року, рівно 31 рік тому", - підписав фото Дмитро Гордон.

У коментарях користувачі Мережі висловили свою думку. Відзначилася навіть російська ведуча Альона Водонаєва.

"Носив з собою ствол носив патрон у стволі, Молодий принц)), Дмитро, вам дуже йшли волосся, Дмитро, ви були раніше модним, на фото Дмитро вириває кадики поглядом!, Але ж він тоді вже щось знав, який гарний чоловік 😍, Одним поглядом виривав кадик колись…, Який секс 🔥!!! І треба віддати належне, що це не малиновий піджак, а тренч., Я тебе перейменував., Тоді був з волоссям ♪, Нітрохи не змінилися", - написали користувачі Мережі.

Раніше Hyser писав про те, що у мережі показали нову дружину Володимира Путіна.

Також писали, що Юрій Горбунов вперше показав свого другого сина.

Нагадаємо, що Дмитро Комаров показав себе після чергової подорожі, на ньому немає обличчя.