Шанувальникам повідомили про те, що померла учасниця "МастерШеф. Професіонали-3" Стелла Клименко.

Шанувальникам програми "МастерШеф" повідомили трагічну новину про раптову смерть учасниці програми Стелли Клименко. Вона була улюбленицею багатьох. Також смерть Стелли підтвердив і інший учасник програми Микола Люлько.

"Стелла, дівчинка, вічна пам'ять тобі дорога. Вчора батьки, друзі, колеги і я позбулися дорогого нам людини. Стелла дівчинка, так я тебе завжди називав. Ти була мені хорошим другом! Ти була прекрасною колегою. Ти наша запальничка. Ми з тобою пройшли багато! За плечима у нас не один день на кухні і сотні крутих страв, багато майстер класів і дуже нелегкий проект "МастерШеф". Я до останнього вірив у диво і чекав тебе сьогодні на роботу! Але ти не прийшла. Ми тебе всі дуже любимо", - написав Люлько.

У коментарях до посту написала і мати Стелли. Вона повідомила про те, що причиною смерті дівчини стала раптова зупинка серця. Лікарі не змогли нічого зробити. Стелла померла 13 вересня близько 6 ранку. Батько покійної повідомив про те, що її смерть ніяк не пов'язана з коронавірусною інфекцією.

Шанувальники написали сотник слів співчуття всім рідним і близьким. Адже Стелла так мріяла домогтися успіху і впевнено до цього йшла. У неї був свій бізнес. Вона займалася виготовленням соусів, маринадів і консервацій. Також вона працювала в ресторані "Аляска" під керівництвом шеф-кухаря Миколи люлька. Дівчина дуже мріяла відкрити свій ресторан, щоб розвиватися як кухар. Але цьому не судилося збутися.

Раніше Hyser писав про те, що не стало польського актора "Чотири танкісти і собака".

Також писали, що у мережі показали фото з похорону Бориса Краснова.

Нагадаємо, що не стало близького друга Володимира Путіна.