У мережі показали класичну "Волгу", яку власник відтюнингував у стилі "дизель-панк"

За час існування машин творчі автолюбителі створили безліч різних стилів оздоблення зовнішності своїх транспортних засобів, однак одним з найбільш впізнаваних в медіа-просторі є "дизель-панк", відомий багатьом по франшизі фільмів" Божевільний Макс", де автомобіль є не тільки засобом пересування, але і свого роду зброєю в боротьбі за головні ресурси — воду і паливо. Природно, багато автомобілістів відтворюють естетику загрозливих машин з фільмів в реальному житті. Один з подібних екземплярів показав інформаційний портал "Auto24".

Так, в мережі опублікували фотографії вельми вдалого тюнінгу класичного радянського автомобіля "Волга" ГАЗ-24. Незважаючи на те, що основою для Тюнінг-проекту є одна з найзнаменитіших і популярних радянських машин, після обробки впізнається вона насилу.

Передні крила "Волги" повністю зняли, так що передні колеса не закриті ніякими колісними арками. Самі колеса мають досить великий діаметр і оснащені колісними дисками з негативним вильотом. На капот автор проекту поклав заточені дерев'яні кілки, а з глибини підкапотного простору виходять дві вихлопні труби. Багажник також прикрашений шипами, а на даху встановлений бутафорський кулемет. Крім усього іншого, на кузов наварено безліч металевих елементів, які збільшують захист машини.

Поїздити на такому автомобілі по дорогах загального користування, звичайно, не вийде, оскільки на "Волзі" немає ні оптики, поворотників, номерів і багатьох інших необхідних за регламентом деталей. Проте, така машина цілком могла б органічно вписатися в чергову картину про пригоди Божевільного Макса. Продається вона всього за 6 тисяч доларів.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що в Україні знайшли унікальний Opel, випушений до Другої світової війни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали унікальний мікроавтобус, який СРСР випустив для Олімпіади.

Також "Hyser" писав, що автомобілістам розповіли про звички, які призводять до серйозних поломок.