У мережі з'явилися знімки цікавого електрокара, розробленого українським інженером

Одними з найцікавіших машин, які можна побачити є саморобні автомобілі. В Україні проживають інженери, які розробляють власні унікальні транспортні засоби, і нещодавно в мережі з'явилося відео, на якому зображена така саморобка. Ролик опублікував YouTube-канал Рівненської АЕС.

Так, примітною особливістю даного автомобіля є те, що він був розроблений і зібраний інженером Рівненської АЕС Андрієм Буткевичем, а також те, що він не потребує реєстрації і, відповідно, права на нього отримувати не потрібно.

У автомобіля досить унікальна конструкція - він слабо нагадує стандартну машину. Рухається він не на чотирьох, а всього на трьох тонких колесах. Елементи управління також досить нестандартні, наприклад, замість круглого автомобільного керма на саморобці українця встановлений велосипедний кермо.

Буткевич розповідає, що для нього це перший досвід створення автомобіля з електромотором, хоча він вже тривалий час збирався взятися за такий проект. Створення автомобіля зайняло у чоловіка близько року. При цьому у виробництві використовувалися тільки екологічно чисті матеріали.

Мотор у автомобіля, звичайно, слабкий - він розвиває всього 2 кінські сили. Дана потужність дозволяє транспортному засобу розвивати швидкість до 35 км/год. Машина розрахована на вагу водія і пасажира.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що в Україні знайшли унікальний Opel, випушений до Другої світової війни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали унікальний мікроавтобус, який СРСР випустив для Олімпіади.

Також "Hyser" писав, що автомобілістам розповіли про звички, які призводять до серйозних поломок.