Онук Алли Пугачової розповів про свою хворобу.

Онук Алли Пугачової Микита Пресняков розповів про те, що лікарі знайшли у нього захворювання, яке не лікується, але стан молодої людини можна підтримувати за допомогою дієти і ліків. За останній час шанувальники помітили, що Микита Пресняков сильно втратив у вазі. Співак розповів про свій напружений графік. Також він вирішив розповісти про те, що лікарі знайшли у нього захворювання в шлунку.

"Називається холестеринові поліпи в жовчному міхурі. Вони у багатьох там можуть утворюватися з часом через неправильне режиму харчування. Бувало, що на сніданок міг щільно поїсти, потім цілий день не їсти і потім щільно повечеряти. І все це погано", - пояснив Пресняков.

Артист повідомив, що це захворювання дуже важливо тримати під контролем і стежити за станом. Тому що якщо порушити, наприклад, запропоновану дієту, то можна взагалі позбудеться жовчного.

"Це вилікувати не можна, але це можна зупинити. В іншому випадку доведеться вирізати жовчний міхур і потім жити без нього», — пояснив Микита в інтерв'ю.

Тому Микиті довелося кардинально змінити свій раціон харчування, щоб потім не було гірше. Адже йому можуть вирізати жовчний. Але він не сумує. Незважаючи на такі зміни артист продовжує веселитися і відвідувати масові заходи. Найчастіше він виходить на вечірки зі своєю дружиною. Нагадаємо, що вони одружилися в 2017 році. Тоді на торжество зібралася вся еліта російського шоу-бізнесу.

Пара поки не планує дітей. Микита активно займається своєю кар'єрою, а його дружина розвивається як модель. Хлопці познайомилися на дачі, де були сусідами.

Раніше Hyser писав про те, що Наталію Могилевську помітили з дружиною влади ями, несподіваний поворот.

Також писали, що Леся Нікітюк показала свої секретні фото.

Нагадаємо, що Ані Лорак показала фото з молодим і успішним чоловіком.