Днями Наташа Корольова весело провела час на святі у друзів. Схоже, співачка відпочивала без свого чоловіка Сергія Глушка, тому дозволила собі вельми розкуту поведінку.

Кілька днів тому близька подруга Наташі Корольової Іда Достман і її чоловік Олександр відзначали сімейне свято – день єврейського повноліття свого сина Якова. Свято з розмахом пройшло в одному з ресторанів Москви, на заході були присутні багато російських знаменитостей: Алла Пугачова і Максим Галкін, Наташа Корольова, Стас Михайлов, Ольга Орлова, Давид Манукян та інші.

У розпал свята Королева виконала свій хіт "Жовті тюльпани", який багато років тому написав для неї Ігор Ніколаєв. Відзначимо, що після розлучення з композитором виконавиця продовжує виконувати композиції, які він написав для неї багато років тому.

Під час виконання цієї пісні Корольова впевнено підійшла до Стаса Михайлова, який сидів за святковим столом, і сіла до нього на коліна. Улюбленець жінок не розгубився і заспівав дуетом з Наталією. Відзначимо, що Корольова і Михайлов давно дружать, і це далеко не перший їх дуетний виступ.

Корольова вела себе вельми розкуто і фривольно. Схоже, артистку абсолютно не бентежить той факт, що у Михайлова є дружина Інна, і в цій родині підростає шестеро дітей (двоє дітей Стаса від попередніх шлюбів – син Микита і дочка Дарина; двоє дітей Інни від минулого шлюбу – син Андрій і дочка Єва; і двоє спільних дітей пари – дочки Іванна і Марія).

У мережу потрапило відео, на якому зображений не тільки цей момент. Далі Корольова "відривалася" на танцполі на самоті і в компанії інших чоловіків. А ось її чоловіка Тарзана поруч з нею помічено не було. Можливо, зрада стриптизера, про яку не так давно дізналася вся країна, все-таки відбилася на шлюбі знаменитостей і на поведінці Корольової.

Для цього свята Наталя вибрала чорно-синє міді-плаття анімалістичного забарвлення. Під час танців артистка задирала подол вбрання, демонструючи оточуючим свої стрункі ніжки. А під кінець вечора зірка доповнила своє вбрання соболіною накидкою.

Як повідомлялося раніше, Наташа Корольова повеселилася в компанії своєї подруги. А чоловіки дівчат залишилися вдома.

Hyser також писав, що Наташа Корольова показала сімейну ідилію. Співачка зайнята читанням книги, а її чоловік – переглядом інтимних картинок.