У мережі сплив вельми відвертий кліп Ірини Аллегрової. Такого не дозволяють собі навіть сучасні артисти!

В інтерв'ю зі співачкою Максим Ксенія Собчак згадала кліп Ірини Аллегрової на пісню «Увійди в мене». Як виявилося, багато користувачів мережі не пам'ятали такої пісні Аллегрової і не бачили кліп на цю композицію. Однак в YouTube можна знайти навіть старі хіти артистів.

Музику і слова пісні "Увійди в мене" для Аллегрової написав Ігор Ніколаєв. Зняти кліп на досить відвертий текст взявся режисер Тигран Кеосаян. Кліп побачив світ в 1995-му році.

За сюжетом кліпу героїня Аллегрової приходить в музей, де її увагу привертає чоловік-екскурсовод. Поки він проводить екскурсію для групи туристів, лірична героїня відправляється сама вивчати виставки музею. Тут вона зустрічає античні статуї і картини епохи Ренесансу, які раптом починають оживати. Герої картин і скульптур цілуються і проявляють інші знаки уваги як до своєї, так і до протилежної статі. В одній сцені присутній темношкірий герой-коханець, в іншій – зображений груповий секс між трьома дівчатами.

Не дивно, що цей чорно-білий кліп був заборонений до показу на національному телебаченні. Мабуть, тому він не став настільки відомим і популярним, як інші пісні Аллегрової, наприклад «Молодший лейтенант», «Імператриця», «Викрадачка», «Привіт, Андрій», «Я хмари розведу руками» та інші.

Та й на сьогоднішній день кліп є досить відвертим, що вже говорити про 90-ті роки.

В YouTube кліп "Увійди в мене" подивилося майже 280 тисяч осіб, 1,8 тисяч користувачів поставили під відео свій лайк, а 199 осіб – дізлайк.

Як повідомлялося раніше, у мережі обговорюють раніше неопубліковане фото Ірини Аллегрової.

Hyser також писав, що Максим Галкін показав костюм для рольових ігор з Аллою Пугачовою. Зіркове подружжя "запалює" під пісню Ірини Аллегрової.