У мережі активно обговорювали зміни в зовнішності Алли Пугачової. Схоже, критика зачепила Примадонну, тому вона звернулася до фоловерів.

Ім'я Алли Пугачової в останні дні не сходить зі сторінок преси та інтернет-ресурсів. У мережі активно обговорюють зміни в зовнішності Примадонни. Її поява на прем'єрі фільму «Вертинський» викликала фурор. Однак замість похвали артистка почула на свою адресу масу критики. Справа в тому, що після чергового хірургічного втручання обличчя Примадонни перекосило, а її губи розтягнулися в усмішці Джокера. Схоже, критика вельми зачепила Примадонну, оскільки вона написала у своєму мікроблозі пост, звернений до фоловерів.

"Люди, люди, люди! Нічого зі мною не зробити Вам. Я давно не вірю злим словам. Чи не брешіть і будете здоровіше. БОГ вам суддя. Спасибі газеті МК і особисто Артуру Гаспаряну @artur_gasparyan_mk за ПРАВДУ. #МК #Забріхуватися #танкигрязинебоятся» ,- написала в соцмережі легендарна співачка.

Свій пост Алла Борисівна супроводила своїм портретним знімком. Варто відзначити, що на фото в статиці зірка виглядає набагато краще, ніж на відео з кінопрем'єри. Їй вдалося вибрати ракурс, на якому її обличчя виглядає цілком пристойно. На цей раз Пугачова не стала відмовлятися від косметики, використавши в макіяжі чорну туш і бежеву помаду.

Втім, цей пост може також мати конкретного адресата і стосуватися зовсім іншої теми. Справа в тому, що днями в мережі з'явилося інтерв'ю екс-солістки групи "Міраж" Наталії Гулькіної, яке вона дала Олені Ханзі. У своєму інтерв'ю Гулькіна стверджувала, що Алла Пугачова завжди мала великий вплив на російський шоу-бізнес, тому одне її слово могло поставити хрест на кар'єрі артиста. Пугачова ж стверджує, що це не відповідає дійсності. На захист Примадонни також встав її чоловік Максим Галкін, який записав відеозвернення до Гулькіної.

Як повідомлялося раніше, Алла Пугачова помітно помолодшала. Ось, як Примадонна виглядає зараз.

Hyser також писав, що Алла Пугачова помітно здала. Максим Галкін показав, як проводить час з сім'єю.