Ірина Білик лише нещодавно повідомила, що розлучилася зі своїм чоловіком. Однак, схоже, серце виконавиці знову невільне.

У 51-річної Ірини Білик вельми насичене особисте життя. Пресі відомо про п'ять чоловіків виконавиці, хоча не з усіма з них відносини були оформлені офіційно. Першим обранцем співачки став продюсер Юрій Нікітін, який зараз одружений на іншій артистці Ользі Горбачовій. Другим коханим Білик став модель Андрій Оверчук, від нього зірка народила сина Гліба. Третім чоловіком Ірини був танцюрист Дмитро Коляденко. А четвертим-танцюрист Дмитро Дікусар. П'ятим чоловіком виконавиці (і за деякими даними єдиним офіційним) став російський режисер і художник Аслан Ахмадов. Він також став батьком другого сина співачки Табріза, якого парі народила сурогатна мати. Однак відносини на відстані (через роботу Аслан не міг переїхати до Києва, а Ірина – до Москви) не витримали такого випробування. Навесні нинішнього року Білик оголосила, що розлучилася з Ахмадовим.

Однак чоловічою увагою зірка не обділена. Так, в останньому випуску шоу «Танці з зірками» Ірина вийшла на паркет разом з двома своїми колишніми чоловіками – Дмитром Коляденко і Дмитром Дікусаром. Схоже, екс-кохані зберегли дружні стосунки.

А днями в сторіс свого мікроблогу Ірина опублікувала ефектний кадр-букет червоних троянд з написом "Коханій". Хто підніс зірці цей букет, вона не уточнила. Схоже, хтось наполегливо домагається прихильності виконавиці.

"Любов не вмирає", - загадково підписала фото Ірина, ще більш заінтригувавши свих фанатів.

Як повідомлялося раніше, у мережі показали, як Ірина Білик віддалася почуттям з двома екс-чоловіками одночасно.

Hyser також писав, що Ірина Білик відвела в перший клас молодшого сина. Хто ще із зіркових спадкоємців цього року став першокласником, дивіться за посиланням.