Ми звикли бачити зірок "при повному параді". Однак іноді в мережу потрапляють фото і відео, які знаменитості воліли б нікому не показувати.

Знаменитості в більшості своїй публікують в соцмережах тільки свої ретельно відретушовані знімки. Так, іноді трапляються проколи, коли під час корекції своєї фігури зірки перегинають палицю з фотошопом. Тоді у них "пливуть" стіни і підлоги, з'являються зайві кінцівки або фігура стає аж надто непропорційною. Мало хто із зірок ризикує публікувати в соцмережах невідфотошоплені фото або показувати своє обличчя без макіяжу.

Однак Леся Нікітюк не з їх числа. Теледива володіє прекрасним почуттям гумору і завжди готова посміятися над собою. Тому Леся вирішила приміряти найжахливіші маски Instagram.

Однією з них виявилася маска, яка «малює» на обличчі огидні прищі. Леся не тільки не побоялася приміряти таку маску, але ще й пожартувала над цим. Теледива зазначила, що таку маску можна подарувати своїй подружці.

Зазначимо, що Нікітюк часто жартує у своєму мікроблозі. Найчастіше її жарти спрямовані на саму себе. Так, нещодавно зірка спеціально робила свою фігуру непропорційною, успадковуючи форми Кім Кардашьян. Фолловери Лесі в захваті від своєї улюблениці та її почуття гумору. Вони із задоволенням стежать за діяльністю теледиви і підтримують її у всьому. Зараз у Нікітюк 3,7 мільйона фоловерів.

А ось хамства на свою адресу зірка не терпить. Нещодавно вона у своєму стилі поставила на місце блогера Дурнєва, який вирішив посміятися над ростом теледіви.

Як повідомлялося раніше, Леся Нікітюк заінтригувала знімком з відомим діджеєм і його сином. Невже теледива розсекретила свого бойфренда?

Hyser також писав, що Леся Нікітюк показала, як гладить друга за його вразливе місце. А що зірка виробляла губами!