Експерти розповіли, які марки і моделі автомобілів користуються в Україні найбільшим попитом

Смаки українських автомобіліст залишаються досить консервативними, однак, відзначають експерти, є й цікаві зміни. Наприклад, в 2021 році в два рази виріс попит на електрокари, а "євробляхи" починають витісняти "битки" з Америки. Про це повідомляє "OBOZREVATEL".

Агентство "Ольшанський і Партнери" провело дослідження онлайн-ринку машин в Україні, за яким з'ясувалося, що найчастіше, для купівлі, продажу або оренди українці вибирають автомобілі марки ВАЗ. Щомісяця відбувається понад 440 тисяч пошукових запитів або 5,3 мільйона запитів на рік.

На третьому місці комерційного попиту стабільно тримається компанія Renault, однак, існує ймовірність, що через пару років йому доведеться потіснитися. За тему зростання комерційного попиту за літо 2021 року лідирувала компанія Toyota.

Відносно ж інформаційного попиту в Україні лідирує бренд Volkswagen. Про автомобілі цього бренду мріє велика частина українських автолюбителів, оскільки саме його найчастіше шукають без слова" куплю "або" продам " в пошуковому запиті. Щомісяця бренд вбивають в пошуковик близько 1,4 мільйона разів, тобто 17,4 мільйона разів на рік.

Цікавим моментом є те, що українці звернули увагу на електрокари. Цього року інтерес до них виріс в два рази в порівнянні з 2018 рік, що означає, що в найближчому майбутньому українці почнуть закуповуватися машинами на електротязі. Найчастіше серед електрокарів шукають, звичайно, Tesla. За "Теслою" серед електрокарів найпопулярнішим є BMW, який з 2018 року почали шукати на 116% частіше.

Останнім важливим відкриттям дослідження є те, що за останні три роки попит на автомобілі з США зріс на 33%, в той час як інтерес до машин з Литви, Польщі та Німеччини знизився.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що в Україні знайшли унікальний Opel, випушений до Другої світової війни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали унікальний мікроавтобус, який СРСР випустив для Олімпіади.

Також "Hyser" писав, що автомобілістам розповіли про звички, які призводять до серйозних поломок.