У мережі показали цікавий розкладний будинок на колесах, випущений в СРСР

Крім безпосередньо автомобіль на території СРСР вироблялися й інші, досить нестандартні речі. Наприклад, будинок на колесах-причіп — це, здавалося б, стандартна річ, проте "СКІФ" — це вже річ унікальна. Даний будинок на колесах у своєму профілі в Instagram показав користувач "ukrainian_carspotter".

Він розповів, що те, що він показав у цій публікації — не щось чуже, що він виявив десь у дворах столиці, а навпаки-його власна сімейна реліквія під назвою СКІФ М, випущений в 1979 році.

Даний причіп дідусь автора купив ще 1979 році на бульварі Перова в магазині спортивних товарів за 800 рублів. За зовнішнім виглядом можна і не зрозуміти, для чого, власне, потрібен СКІФ, проте цей досить компактний причіп насправді будинок на колесах. Відкривши його кришку, всередині можна виявити запасні частини і кілька тентів, з яких і збирається будинок, всередині якого можна жити.

Автор, звичайно, зазначив, що час причіп не шкодує, оскільки деякі деталі почали втрачати свій колір, на кузові з'явилися подряпини і так далі. І тим не менш, навіть в такому стані СКІФ являє собою велику рідкість, оскільки знайти подібний будинок на колесах сьогодні неймовірно складно.

Користувачі Мережі по достоїнству оцінили подібний будинок на колесах: "вогонь, ось це гідна сімейна реліквія"; "непогано так)) але, як на мене, зручніше возити намет / спальник / каремат";

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що в Україні знайшли унікальний Opel, випушений до Другої світової війни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі показали унікальний мікроавтобус, який СРСР випустив для Олімпіади.

Також "Hyser" писав, що автомобілістам розповіли про звички, які призводять до серйозних поломок.