Екс-дружина Потапа Ірина Горова знаходиться в прекрасній фізичній формі. Продюсер продемонструвала фоловерам свою фігуру в спокусливому вбранні.

У свої 43 роки екс-дружина Потапа Ірина Горова виглядає просто карколомно. У продюсера і бізнесвумен ніколи не було проблем із зайвою вагою, проте вона все одно систематично відвідує спортзал і стежить за своєю фігурою. А фігурка у Ірини вище всяких похвал. Не відбилися на ній навіть дві вагітності: в 1997 - му Горова народила дочку Наталію від свого першого чоловіка Юрія Горового (відомого як UGO, - прим. Ред.), а в 2008 – му - сина Андрія від другого чоловіка Олексія Потапенка (відомого як Потап, - прим. Ред.).

Ірина з гідністю пережила зраду другого чоловіка, який проміняв її на свою колегу Настю Каменських. Екс-подружжя залишилося друзями і продовжують працювати разом в продюсерському центрі MOZGI Entertainment. Після розлучення з Потапом Ірина поки так і не влаштувала своє особисте життя. Однак це не заважає їй виглядати приголомшливо.

Днями Ірина опублікувала в особистому мікроблозі своє свіже фото. Позувала продюсер в коридорі свого будинку, перед тим, як відправитися на світський захід. Одягнена Горова була в біле облягаюче плаття з американською проймою, яке підкреслювало її струнку фігуру. Свій вечірній аутфіт Ірина доповнила босоніжками сріблястого кольору і оригінальним браслетом на руці. Своє темне волосся продюсер залишила розпущеним. Виглядала екс-дружина репера вельми ефектно. Позувала Ірина в напівоберт до дзеркала, щоб продемонструвати свою фігуру з найвдалішого ракурсу. А білосніжне плаття підкреслило красиву засмагу продюсера.

Куди вирушила Ірина, вона не повідомила. Як і не залишила ніякого іншого підпису до цього знімка.

Як повідомлялося раніше, Потап загуляв з екс-дружиною поки Настя Каменських була на гастролях. Ось це поворот!

Hyser також писав, що прийомна дочка Потапа показала свої 50 татуювань. Наталія Горова здивувала фоловерів.