Сьогодні в родині Софії Ротару траурний день. У своєму мікроблозі артистка вшанувала пам'ять своєї мами, яка померла 24 роки тому.

Софія Ротару вшанувала пам'ять своєї померлої мами. Олександра Іванівна померла 24 роки тому, в далекому 1997-му році.

Батьки Ротару були молдавськими селянами. У родині Олександри Іванівни та її чоловіка Михайла Федоровича народилося шестеро дітей, багато з яких пов'язали своє життя з музикою. Найбільшого успіху досягла Софія Ротару. Вона стала лауреатом премії Ленінського комсомолу (у 1978-му році), Народною артисткою СРСР (у 1988-му році), кавалером молдавського ордена Республіки (у 1997-му році), Героєм України (у 2002-му році), Національною легендою України (у 2021-му році). Молодша сестра Софії Ауріка теж відома співачка. Вона стала народною артисткою України в 2019-му році. Старша сестра Зінаїда в дитинстві перехворіла на тиф і втратила зір. Однак вона мала абсолютний слух, тому вчила своїх братів і сестер співати. Ще одна сестра Софії Лідія співала в ансамблі «Черемош». Тут же виступав і брат артисток Євген. Брат Анатолій також пов'язав своє життя з музикою.

Виростивши дітей і побачивши їх успіх, їх мати Олександра Іванівна померла у віці 77-ти років в 1997-му році. Батько Ротару пішов на той світ на 5 років пізніше дружини.

Сьогодні Ротару вшанувала пам'ять матері, опублікувавши в сторіс свого мікроблогу фото з сімейного архіву.

"Світла пам'ять... мама", - підписала фото Софія Михайлівна.

На опублікованому знімку її мама сидить за столом, на якому стоїть ваза з півоніями. Одягнена Олександра Іванівна в білу сукню з вишивкою. Голова жінки покрита хусткою.

Як повідомлялося раніше, внучка Софії Ротару Соня Євдокименко показала легендарну виконавицю біля підніжжя храму.

Hyser також писав, що внучка Софії Ротару Соня Євдокименко вийшла на вулицю без нижньої білизни. Зовсім сором втратила!