Багато речей часів СРСР безнадійно застаріли. Однак за деякі з них колекціонери готові запропонувати кругленьку суму.

В Україні з'явилися контори та окремі підприємці, які готові купити речі часів СРСР. Звичайно, за старі монети наврят чи вдасться виручити велику суму, проте є речі, за які колекціонери дійсно готові заплатити значні гроші. Тому варто перебрати мотлох, який у багатьох припадає пилом на балконі, на антресолях або в гаражі. Можливо, у вас зберігатися справжній скарб, а ви про це і не підозрюєте.

Які предмети можуть представляти цінність для колекціонерів, читайте нижче.

Раритетний годинник. Настінні та наручні годинники часів Союзу вже вважаються антикваріатом. Навіть якщо годинник вже не йде, за нього можна виручити від 500 гривень до 20 000 гривень.

Вініловий програвач. Мода на вінілові платівки повернулася. Справжні цінителі вважають за краще слухати ретро-музику на старовинних програвачах. Тому продати такий можна за 5 тисяч гривень.

Вінтажний фотоапарат. У Радянському Союзі Фотоапарати були великим дефіцитом. А зараз ретро-моделі фототехніки знову в моді. Продати старий фотоапарат можна за 300 – 2 000 гривень.

Радянські телевізори. Старий телевізор 80-х-90-х років в робочому стані можна продати за 500 гривень, а за модель з лінзою можна виручити більше 5 000 гривень.

Поштові марки. Філателісти готові заплатити за рідкісні і лімітовані радянські марки до 1 000 гривень. А за альбоми з марками від 1 000 до 15 000 гривень.

Срібний посуд. Вартість столових приладів залежить від їх стану, виробника, проби і малюнка. Валіза з цілим набором срібного посуду коштуватиме від 2 000 до 15 000 гривень.

Ялинкові іграшки. Колекціонери готові віддати за радянські ялинкові іграшки від 1 000 до 9 000 гривень.

Фарфоровий сервіз. Найбільшу цінність представляють сервізи в повній комплектації і в ідеальному стані. Особливо цінується підпис художника або друк заводу на дні тарілок і чашок. За порцеляновий сервіз можуть заплатити від 800 гривень до 10 000 гривень.

Срібні підстаканники. За такий виріб з підписом автора і роком виробництва можна виручити десятки тисяч гривень.

Популярні новини зараз

«Заморозять» і заберуть землю: українців сповістили про серйозні ризики

Водіям буде не солодко: на дороги України виїхали патрулі-"фантоми"

Зліпили із «Таврії» та ВАЗа: у мережі показали маловідомий легковик від ЗАЗ

Це місце може чіпати лише Дантес: Дорофєєва показала нове тату нижче пояса

Показати ще

Порцелянові статуетки. Статуетки з порцеляни за часів Союзу стояли в кожному серванті. Зараз за вінтажну статуетку можна виручити від 900 гривень до 8 000 гривень.

Як повідомлялося раніше, Українська чиновниця вляпалася в гучний скандал: плаче по СРСР.

Hyser також писав, що у мережі показали перший радянський мікроавтобус з причепом для пасажирів.