Настя Каменських вирішила вийти на одну сцену з російською співачкою, яка підтримує політику Володимира Путіна. Такого українській виконавиці ніхто не пробачить.

Коли почалася російсько-українська війна, багато українських зірок змушені були зробити вибір між концертними майданчиками двох країн. Ані Лорак і Світлана Лобода, наприклад, віддали перевагу країні-агресору, а ось Настя Приходько, Оля Полякова і багато інших вибрали Україну. Від концертів на території Росії відмовилися і Потап з Настею Каменських. Однак тепер, коли співачка почала виступати сольно, вона таки потрапила в міжнародний скандал.

Справа в тому, що з гастролями на територію України приїжджає російська виконавиця Любов Успенська. Її шоу рекламується на сайтах ряду концертних операторів. Успенська дасть сольники в Харкові 17 вересня, в Дніпрі 18 вересня, в Києві 19 вересня, в Одесі 21 вересня, в Херсоні 23 вересня і в Запоріжжі 26 вересня. Вартість квитків у різних містах варіюється від кількох сотень гривень до майже трьох тисяч.

В рамках свого гастрольного туру артистка дасть кілька концертів у Києві, де компанію їй складе Каменських.

Як Успенська, яка підтримує політику президента РФ Володимира Путіна і анексію Криму Росією, отримала дозвіл на виступ в Україні, велике питання. Також дивно, що Україна не зробила ніяких санкцій по відношенню до артистки, яка виступала в окупованому Криму і прямо підтримувала бойовиків на Донбасі. Але ще більше питання в тому, навіщо популярній українській співачці Каменських марать своє ім'я, виступаючи разом з російською виконавицею шансону.

Відзначимо, що співпраця Успенської і Каменських почалося в 2018-му році, коли вони записали дуетом пісню "Ти ж не забув".

Активісти обурені гастролями Успенської в Україні та її колаборацією з Каменських. Вони мають намір виступити з акціями протесту проти російської виконавиці.

Як повідомлялося раніше, Настя Каменських блищала в оригінальному вбранні. Зірка похвалилася новою нагородою.

Hyser також писав, що Настя Каменських позувала в нижній білизні. Артистка поділилася відвертим знімком з ванної.