Українська ведуча Катя Осадча показала милі кадри з сином Іваном.

Катя Осадча вирішила згадати, як вона знімалася для кількох обкладинок популярного українського журналу Elle. На перших фото вона позує зі своїм молодшим сином Іваном, якого вона народила від свого чоловіка Юрія Горбунова. На фото хлопчик ще зовсім маленький. Катя розповіла, що для цієї обкладинки вона дуже активно намагалася схуднути, щоб знову виглядати як модель.

На іншій обкладинці Осадча вже позує одна. Цікаво, що перша обкладинка журналу якраз була присвячена материнству ведучої, а друга - кар'єрним цілям і самореалізації.

"На фото не молодший син, хоча зараз і годую, тому світлина актуальна 😅

Вчора журнал Elle відсвяткував двадцяту річницю і дав привід вгадати свої зйомки. Дві дуже різні обкладинки, одна про материнство, друга про кар'єру і цілі. Пам'ятаю, як для першої обкладинки я несамовито худла, щоб увійти в свою ідеальну модельну форму:)", - поділилася Катя Осадча.

У коментарях шанувальники відзначили, що на всіх фото ведуча виглядає просто шикарно.

"Як хороша!😍😍😍, Не схожа на себе.. Красуня😍, Спочатку подумала, що це Сара Джесіка Паркер ❤️, Материнство вам до лиця, Катрусю!, В А Уууууу яка красуня 😍 😍 😍 😍 😍 😍 , Катюша!!!! Ну ви і класна ☺ , Око не відірвати, як красиво!🤍, Чомусь дуже схожі на Сару Джесіку Паркер на першому і іншому фото😍, 😍Катя, ви були б дуже гарною моделлю, 🔥 🔥 🔥неймовірна !!!!!Здоров'я малючку,всій вашій родині!!!!, Вас не впізнати на фото, як дівчинка там. Красуня, але і зараз не гірше, просто інша ❤️", - написали фанати.

Раніше Hyser писав про те, що Настя Каменських похвалилася дуже незвичайним фото.

Також писали, що Юрій Горбунов вперше показав обличчя Сина.

Нагадаємо, що Дорофєєва похвалилася тілом в мікро-купальнику.