Український політик Юлія Тимошенко показала зворушливий знімок з чоловіком.

Юлія Тимошенко разом зі своїм чоловіком відсвяткували важливу подію в їхньому сімейному житті - Перламутрове весілля. Рівно 42 роки тому юна Юлія Григян вийшла заміж за бізнесмена Олександра Тимошенко. У них народилася дочка Євгенія, якій вже виповнилося 42 роки. Також у Юлії Тимошенко є три онуки.

Зі своїм чоловіком Олександром Юлія дуже багато пройшла. Були злети і падіння. Але вони завжди знаходили сили і енергію, щоб рухатися далі. Адже це дуже і дуже важливо.

В особистому акаунті в соціальній мережі колишній прем'єр-міністр України опублікувала чарівне фото. У кадрі 60-річний політик постала в твідовому піджаку, прибравши волосся в гладкий хвіст на потилиці. Вона тримає за руки чоловіка одягненого у футболку-поло.

"Наша чергова річниця. Спасибі, коханий", — зазначила у підписі Юлія Тимошенко.

У коментарях багато українців захопилися парою і побажали їм всього найкращого. А особливо зберегти ту любов, довіру і повагу, які є між ними.

"Юлія Володимирівна, бажаю вашій родині довгих років щасливого життя., з ювілеєм міс Юлія 💞 💞 💞 ми любимо тебе, Дай вам Бог ще довго ось так в любові і разом. Здоров'я і Божого благословення! 😍😍, Ай Бог вам здоров'я і довгих років життя!!!
Нехай ваші діти і онуки радують Вас своїми успіхами!!!, Вітаю! Ви найкраща! А це значить, що також найкращі очі напроти поруч ❤️ Щастя Вам і вічної Любові! ❤️, Вітаю! Хай доля дає іще багато років подружнього життя! ❤ ️ , Красива пара) вітаю!!!❤ ️ ",- написали користувачі Мережі.

Раніше Hyser писав про те, що Олена Зеленська здивувала своїх передплатників модним чином.

Також писали, що у мережі обговорюють зміну іміджу Зеленської.

Нагадаємо, що у мережі показали, як виглядала Зеленська в молодості.