Юлія Проскурякова опублікувала у своєму мікроблозі свіже фото своєї дочки Вероніки. Дівчинка грає з домашнім улюбленцем-собакою на прізвисько Зоя.

Дружина Ігоря Ніколаєва Юлія Проскурякова поділилася з фоловерами зворушливою історією. Співачка розповіла, як в їхній родині з'явився собака на прізвисько Зоя. Виявилося, що тварина сама вибрала собі господарів.

"Нашій рудій Зойці вже майже 12 років... ми її обожнюємо:) і радіємо, що вона у нас є!!! Зоя вибрала нас сама ... у листопаді 2009-го року в торговому центрі ми з Ігорем пили каву, а навпроти кав'ярні був зоомагазин з вітриною, де кілька собачок, кішок і хом'яків тусувалися в різних кінцях вітрини за склом! П'ємо каву, базікаємо, але в якийсь момент помічаємо, що маленька руда собачка не відриваючись дивиться на нас, при цьому відвідувачі разом з дітьми розглядають вітрину, махають, стукають і захоплюються собачками і кішками, в тому числі і нашої майбутньої Зоєю, але Зоя дивиться тільки на нас 😂 😂 😂 ігор мене запитав: «Ти теж це бачиш? Собака дивиться на нас, так?"Ми, як заворожені, встали, розрахувалися за каву і пішли купувати собаку😂 так ось вона у нас вже 11 років живе. Зараз з нею грає Вероніка:) і це так зворушливо!!! Не знаю, скільки живуть шпиці... не хочеться навіть думати, що нашої рудої Зойки колись не стане ... З днем народження, Зойка!🐕 🍁 » ,- розповіла Юлія.

На опублікованих знімках відображена не тільки сама Зоя, але і її маленька подружка Вероніка. Дочці Ніколаєва і Проскурякової вже 6 років. На знімку Вероніка тримає Зою на руках. Одягнена при цьому дівчинка в білі кросівки, сірі штани і салатову куртку з рожевим принтом.

Фолловери Проскурякової обсипали компліментами Вероніку і побажали Зої довгих років життя.

Як повідомлялося раніше, Ігор Ніколаєв поділився з шанувальниками архівним знімком. Яким красенем був композитор!

Hyser також писав, що Наташа Корольова обурила всіх своєю поведінкою. Співачка застрибнула на коліна до одруженого співака.