Оля Полякова в черговий раз розбурхала фанатів своєю відвертістю. Суперблондинка виклала в мережу вельми пікантне відео.

Популярна українська співачка Оля Полякова справно поповнює свій мікроблог новими фотографіями та відеозаписами. Своїм фанатам зірка розповідає як про свою професійну діяльність, так і про особисте життя.

Наприклад, днями артистка показала, як готується до виступу. Оля позувала біля каміна у відвертому концертному вбранні. Сріблястий корсет ледь стримував натиск пишного бюста виконавиці.

Пізніше в сторіс Оля опублікувала і кадри зі свого виступу, продемонструвавши "дикі танці" на сцені. Виступала артистка в сріблястому комплекті: топі і трусиках, декорованих бахромою. Голову співачки прикрашала корона.

Відзначимо, що Полякова може похвалитися прекрасною фігурою: пишним бюстом, тонкою талією, пружними сідницями і довгими ніжками. Ідеальні форми-результат наполегливої роботи зірки над собою. Оля не приховує, що любить поїсти, тому від зайвих кілограмів їй доводиться позбавлятися в лазні і в спортзалі.

На фігурі виконавиці не відбилися і дві вагітності. Разом зі своїм чоловіком-бізнесменом на ім'я Вадим Полякова виховує двох дочок: Машу і Алісу. Старша дочка виконавиці Маша в цьому році вже закінчить школу.

До речі, дівчатка успадкували зовнішність своєї мами. Маша пробувала свої сили в модельному бізнесі, проте з майбутньою професією поки не визначилася. А молодша Аліса вчиться ще в середній школі, так що думати про майбутню роботу їй ще рано.

Як повідомлялося раніше, Оля Полякова розповіла про розставання. «Кобелина, проміняв мене...».

Hyser також писав, що Оля Полякова показала, як відпочиває на розкішній яхті. Співачка похвалилася розкішною фігурою в міні-купальнику.