Леся Нікітюк поділилася з фоловерами свіжим фото. Зірка позувала в прозорому вбранні.

Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк порадувала своїх фоловерів свіжим знімком. У кадрі зірка постала перед фанатами в стильному аутфіті з прозорою блузою. Одягнена Леся була в чорні оксамитові штани-кльош, напівпрозору блузу в горошок з білим відкладним комірцем і шкіряні ботильйони в колір. В руках теледіва тримала чорний піджак.

Своє волосся зірка екрану зібрала в оригінальний хвостик, залишивши кілька випущених пасом біля обличчя.

"Є жінки які досягають успіху за допомогою чоловіка.. 🤍Є жінки, які досягають успіху за допомогою грошей.. 🤍А є жінки-Спасіба я Сама😎 Ви до яких відноситесь?👇 🏻 This is my look of the day🤍", - підписала знімок Нікітюк.

Очевидно, сама теледива відноситься до тих жінок, які досягли всього самі. Свою кар'єру Леся починала в тревел-шоу "Орел і Решка" без будь-якої допомоги і протекції. Після участі в популярному шоу, її помітили і стали запрошувати в інші проекти. "Візитною карткою" Нікітюк є її почуття гумору, яке вона приносить з собою в кожну телепрограму, в якій знімається. Зараз Леся-успішна і затребувана ведуча на українському ТБ.

А ось в особистому житті зірка поки не знайшла щастя. Кілька років тому Леся була заручена і збиралася заміж за свого таємничого бойфренда, проте до весілля справа так і не дійшла. Так що Нікітюк поки незаміжня і дітей у неї немає.

Як повідомлялося раніше, Леся Нікітюк прогадала з вибором вбрання. Теледива засвітила нижню білизну.

Hyser також писав, що Леся Нікітюк перемудрила з масками Instagram і засвітила жахливі прищі по всьому обличчю. Тут без допомоги фахівця не обійтися.