У Софії Ротару три сестри. Всі вони займалися музикою. Ось, як дівчата виглядали в юності.

У мережі обговорюють архівне фото Софії Ротару та її сестер. Які ж вони красуні!

Софія Ротару виросла в сім'ї, де було четверо сестер і два брати. Всі вони так чи інакше займалися музикою. Старша сестра Софії Зінаїда в дитинстві перехворіла на тиф, через що втратила зір. Однак у неї був абсолютний слух, тому вона не тільки сама співала, але і вчила цьому своїх братів і сестер. Не дивно, що музика була в житті Софії Михайлівни з самого дитинства.

З шести братів і сестер Софія Ротару досягла найбільшої слави і успіху. Але і її брати і сестри займалися музикою. Брати артистки Анатолій і Євген співали і грали на гітарах в Кишинівському ВІА «Орізонт». Сестра Софії Михайлівни Лідія виступала в дуеті зі своїм братом Євгеном і сестрою аурікою в ансамблі «Черемош».

Ще одна сестра Софії Ауріка Ротару-відома співачка, заслужена артистка України (1996), народна артистка України (2019).

На архівному фото, яке з'явилося в мережі, Софія відображена зі своїми сестрами Аурікою і Лідією. Дівчата дуже схожі між собою, вони посміхаються і виглядають щасливими. Цей знімок був зроблений багато років тому, коли вони ще були молодими.

Зараз же український шоу-бізнес підкорюють вже їх дочки і внучки. Так, Соня Євдокименко-внучка Софії Михайлівни-записала кілька синглів англійською мовою. А дочка Лідії Михайлівни виступає під сценічним псевдонімом Sonya Kay.

Як повідомлялося раніше, у родині Софії Ротару траурний день. Артистка вшанувала пам'ять своєї померлої матері, опублікувавши фото з сімейного альбому.

Hyser також писав, що внучка Софії Ротару Соня Євдокименко показала, як провела відпустку з молодим і успішним бізнесменом. Який красунчик!