Про особисте життя популярного українського репера Олексія Потапенка ходить чимало чуток. Після того, як його стосунки зі співачкою і колегою по музичному цеху Настей Каменських, стали надбанням громадськості, шанувальники з інтересом спостерігають за їх сімейною ідилією.

При цьому фанати засипають Потапа і його кохану питаннями про те, коли ж вони нарешті стануть батьками. І ось нещодавно під час спілкування з журналістами програми «ЖВЛ» музикант розповів про те, як завойовував серце Насті Каменських.

Також артист вперше заговорив на тему спадкоємців і зізнався, що вони з коханою дуже хочуть дітей, але чекають, коли на те буде «воля вищих сил». Олексій вразив заявою про те, що хоче, щоб у нього було п'ятеро дітей. Один син від Ірини Горової - вже є.

Поділився він і подробицями свого розлучення, пояснивши, що йому дуже непросто далося це рішення. Але в якийсь момент він усвідомив, що більше не хоче мучити іншу людину. Зараз, по закінченні часу, Потап зізнався, що вчинив правильно, оскільки відчуває себе щасливою людиною. Він любить і любимо, також займається творчістю.

За словами Олексія Потапенка, вони з Настею Каменських постаралися максимально довго приховувати свій роман від сторонніх очей, щоб не провокувати чутки і плітки. Продюсер заявив, що йому довелося боротися за серце розкішної брюнетки і він робив все, щоб її підкорити.

Він також зазначив, що серед представників сучасного шоу-бізнесу є чимало чоловіків, які б хотіли бачити Настю Каменських поруч з собою в якості дружини або коханки.

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережі з'явилося унікальне архівне фото Софії Ротару з сестрами.

Також наш портал розповів про те, що Оля Полякова поділилася з шанувальниками відвертим відео і викликала бурхливу реакцію соцмереж.

Нагадуємо, що Леся Нікітюк одягла ультракороткий наряд і підкорила фанатів ідеальними ногами.