Як виявилося, нещодавно Андрій Данилко втратив найближчу людину. Однак артист вважав за краще приховати цю інформацію від шанувальників і преси.

Журналісти з'ясували, що не так давно Андрій Данилко втратив матір. Сімейну трагедію виконавець ролі Вєрки Сердючки вважав за краще не афішувати. Про те, що у зірки сцени траур, не знали ні його шанувальники, ні преса.

"Новина про смерть матері Данилка ошелешила. Про це досі не було відомо ні пресі, ні Googl-у, ні шанувальникам Андрія. Можливо, він не хотів афішувати те, що він у жалобі", - розповіли сусіди померлої жінки.

За словами сусідів матері Данилко Світлані Іванівні було 83 роки.

Про трагедію в родині Андрія знали тільки найближчі його друзі. Серед них виявилася бек-вокалістка артиста Олена Романовська і зірка 90-х Ель Кравчук. Співак зазначив, що Данилко був присутній на похоронах матері, і як люблячий син зробив для неї все необхідне. За словами Кравчука, у Андрія були дуже близькі стосунки з мамою.

Зазначимо, що після смерті матері Андрій став повним сиротою. Його батько Михайло Семенович помер від раку ще в 1980-му, коли майбутньому артисту було всього 7 років.

З близьких людей у Данилка залишилася єдиноутробна сестра Галина та її діти, які припадають артистові племінниками.

Нагадаємо, у 47-річного артиста немає власної сім'ї. Данилко ніколи не був одружений і дітей у нього теж немає.

Як повідомлялося раніше, журналісти розкрили особисту трагедію Андрія Данилка. Так ось чому артист так і не одружився і не завів дітей.

Hyser також писав, що у мережі обговорюють архівне фото Андрія Данилка з мамою Вєрки Сердючки. Схоже, у артистів не тільки професійні відносини, але щось більше.