Синоптики розповіли, коли українцям чекати "бабине літо". Чи варто діставати теплий одяг або ж в країні поки не очікуються холоди?

Директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда розповів про те, яка погода очікує українців найближчими днями. Він зазначив, що синоптики не визнають термін «бабине літо», проте не став заперечувати, що в останній тиждень вересня погода в Україні буде в основному сухою і теплою.

"Такий період можна очікувати, скажімо, з 19-20-го числа, а потім знову буде період похолодання, потім знову період потепління. Однак десь в третій декаді вересня можна говорити, що там будуть кілька днів з такою температурою і характером погоди, який можна назвати "бабиним літом", - додав Кульбіда.

А ось на вихідні українцям з погодою не пощастило. По всій території країни очікуються опади, поривчастий вітер і зниження температури. Так що провести вихідні на природі мало у кого вийде. З понеділка також очікується подальше зниження температури.

"Тому поки є вільний час, приготуйте одразу домашні штани з начосом, витягніть з-за шафи обігрівач, дістаньте пухову ковдру, гуцульські шкарпетки, товстий "фліс" з каптуром, словом, елегантність поки що відкладаємо на кінець місяця. Не журіться, тепліша погода ще буде)», - пообіцяла синоптик Наталка Діденко.

Як повідомлялося раніше, українців попередили про новий циклон. Коли в країну прийду дощі і бурі? До чого готуватися?

Hyser також писав, що в ООН б'ють на сполох. Земля взяла курс на самознищення. Що робити і чи можна знайти вихід з цієї ситуації?