Віра Брежнєва опублікувала у своєму мікроблозі свіже відео. Зірка позувала без макіяжу і укладання, а також показала фанатам свого вірного «помічника».

Як і багато інших зірок, Віра Брежнєва вирішила відкрити курс для своїх передплатниць. Співачка стала б'юті-коучем. Вона не вчить фоловерів, як заробляти гроші або виконувати свої мрії. Дружина Костянтина Меладзе поставила перед собою іншу мету-навчити дівчат доглядати за своїм волоссям.

Сама Віра володіє копицею прекрасного білявого волосся. За родом своєї діяльності Брежнєвій доводиться часто робити укладання і різноманітні зачіски. Тому вона знає деякі хитрощі: як не пересушити волосся, який бальзам краще підійде і яку плойку вибрати для укладання. Цими секретами зірка готова ділиться з тими, хто запишеться на її курс.

"Улюблене укладання своїми руками 👐 🏻 маленький шматочок Відео для нашого курсу, Де я теж ділюся своїм досвідом у догляді за волоссям 💫випустив щасливих, які знають, як доглядати вдома за своїм волоссям, дівчат. А я отримала величезну порцію подяк за рекомендацію! 🤍 Хто не встиг до нас-новий потік починається 20 вересня. Тривалість 10 днів. Всі теми: від правильного підбору шампуню до правильного вибору фенів і плойок. Посилання в шапці профілю ️ ️ всі подробиці за посиланням, а відгуки можна прочитати тут @ 10days_backstage любіть себе, любіть своє волосся, доглядайте за ними правильно!",- написала у своєму мікроблозі Віра.

Цей пост вона супроводила відеороликом, на якому показала, як сама собі укладає волосся. Для цього артистка використовує плойку з гладким підставою великого діаметру.

Відзначимо, що на початку відео Віра з'являється перед фанатами без укладання і макіяжу, а через кілька хвилин і десяток відточених дій її волосся укладено в укладку з легкими хвилями.

Як повідомлялося раніше, Віра Брежнєва похвалилася ідеальною фігурою в стильному вбранні. Шанувальники оцінили плоский животик виконавиці.

Hyser також писав, що Віра Брежнєва показала, як розважається в душі. Схоже, Костянтин Меладзе не влаштовує зірку.