Відомий російський шоу-мен 40-річний Гарік Харламов нарешті вирішив представити громадськості свою кохану.

Останнім часом про особисте життя Харламова писали безліч російських ЗМІ в спробі розгадати, хто ж вкрав його серце після актриси Христини Асмус, з якою він розлучився не так давно. Так, з'явилися чутки, що у гумориста роман з актрисою Катериною Ковальчук, але він їх ніяк не коментував. Судячи з усього, чекав вдалий момент і він нарешті настав.

Гарік Харламов вперше вивів у світ свою нову кохану, фото: факти

З 28-річною Катериною Гарік з'явився на урочистій церемонії відкриття мережі своїх ресторанів швидкого харчування Hot Dog Bulldog. Саме тому, багато кому це здалось продуманим піар-ходом з його боку.

Варто відзначити, що Ковальчук поки нічим не примітна актриса. Засвітилася тільки в "Безпринципних" і "Гусарі", на відміну від своєї рідної сестри Анни, яка зіграла Маргариту у вдалій екранізації роману Булгакова "Майстер і Маргарита", а залишок акторського життя присвятила ролі слідчого в серіалі "Таємниці слідства".


Примітно, що Харламов вперше після розлучення з Асмус вийшов у світ з дівчиною. Хоча Ковальчук далеко не перша, з ким йому приписували романтичні стосунки. Так, наприклад, у свій час ЗМІ писали про його можливий роман з актрисою Яною Кошкіною, але чи був він, досі так і не відомо.

А ось Катерині вдалося напевно завоювати серце коміка. Кажуть, що вона з характером: перший раз на червоній доріжці, а вже змушує фотографів погоджувати кадри. Гаріку варто бути з нею обережнішим.

Раніше "Hyser" писав про те, що у мережі розповіли, чому Андрій Данилко жодного разу не був одружений і не обзавівся дітьми.

Також наш портал повідомляв, що Потап розповів всю правду про розлучення з дружиною, зробивши дуже потаємне зізнання.

Нагадуємо, що зірка "Сватів" Федір Добронравов був помічений в обіймах молодої актриси.