Алла Пугачова завоювала першу популярність ще в 60-х роках минулого століття. Не дивно, що в мережі досі спливають архівні знімки знаменитості.

Легендарна співачка Алла Пугачова стала відомою в 60-х роках. Після цього в житті виконавиці була низка гастролей, концертів і бойфрендів. Тільки офіційно Примадонна перебувала в шлюбі п'ять разів. Так, що при укладанні шлюбу з Філіпом Кіркоровим їй довелося ставити позначку про одруження на сторінці «Діти», а не на сторінці «Сімейний стан».

Не дивно, що чоловіки і бойфренди впливали на Аллу Борисівну і на її сценічний образ. Так, музикант Павло Слободкін-засновник легендарного колективу "Веселі хлопці", в якому починала Алла Пугачова, - вплинув на манеру виконання співачкою пісні "Арлекіно«, яка стала» "візитною карткою" виконавиці. Зі Слободкіним Пугачова закрутила роман після розлучення з першим чоловіком Миколасом Орбакасом.

Другий чоловік Пугачової Олександр Стефанович дав їй кілька порад, які сформували її образ: наприклад, порекомендував з кожної пісні влаштовувати "маленький спектакль" і виконувати свої композиції на манер сповіді перед глядачами.

Не дивно, що талановита артистка стала Примадонною і завоювала мільйони фанатів у всьому Радянському Союзі і за його межами.

Однак у сучасної молоді архівні фото і відео Примадонни викликають лише поблажливу посмішку. Змінилися часи і звичаї, а також естетика шоу-бізнесу. Тепер нехитрі танці і скромні сукні Алли Борисівни на сцені виглядають бідно і навіть убого. Але тоді, в середині минулого століття, вона була однією і єдиною мега-зіркою-Примадонною.

Як повідомлялося раніше, Алла Пугачова публічно звернулася до своїх хейтерів. Співачка не стримала емоцій.

Hyser також писав, що у мережі обговорюють бурхливе особисте життя Примадонни. З ким жила Алла Пугачова до заміжжя з Максимом Галкіним.