Наташа Корольова прийшла на шоу Лери Кудрявцевої і розповіла телеглядачам свій найбільший секрет. Про нього не знав ні Сергій Глушко, ні син пари Архип.

Героїнею нового випуску програми Лери Кудрявцевої "Секрет на мільйон" стала Наташа Корольова. В кінці шоу виконавиця зважилася відкрити всьому світу свій найбільший секрет, про який не знали ні її син Архип, ні чоловік Сергій Глушко.

Як виявилося, у Корольової є дочка. Співачка віддала свою яйцеклітину другу з нетрадиційною орієнтацією. Після цього сурогатна мати народила дівчинку. Підсадка ембріона відбулася в Москві, а народжувала сурогатна мама в Америці. Пологи пройшли з ускладненнями, оскільки дитина неправильно лежала. Але в результаті на світ з'явилася дівчинка, яка дуже схожа на Корольову. Малятко з'явилося на світ восени 2019-го року. Через два місяці Наталя прилетіла в Америку, щоб побачити дочку. Однак тоді артистка так і не зізналася своєму чоловікові Сергію Глушку, що ця дівчинка – її біологічна дочка. З тих пір виконавиця так і не знайшла зручний момент, щоб розкрити чоловікові свою головну таємницю. Тому про існування у Наташі дочки Сергій дізнався під час зйомок програми «Секрет на мільйон».

І Сергій, і син пари Архип були шоковані визнанням співачки. Однак в кінці кінцем вони прийняли і зрозуміли рішення артистки допомогти своєму близькому другові. Тому в результаті всі виявилися щасливі.

Після зйомок цього шоу Наталя і Сергій вирушили відпочивати до Туреччини.

Як зізналася зірка, у них з другом є домовленість, розкрити правду дівчинці про її народження, коли їй буде 15 років. Корольова готова до того, що після цього зізнання на неї накинутися журналісти з некрасивими і бридкими заголовками про те, що вона продала дочку, що у неї є дочка не від чоловіка і навіть про те, що Наталя вчинила гріх, передавши свою яйцеклітину чоловікові-гею. Однак зірка готова до цього.

Як повідомлялося раніше, Наташа Корольова похвалилася фігурою в купальнику. Співачка продемонструвала оригінальний трюк.

Hyser також писав, що дружина Ігоря Ніколаєва Юлія Проскурякова показала їх дочку. Дівчинка схожа на Наташу Королеву.