У мережі згадали смерть учасників четвертого сезону шоу "МастерШеф".

Немає більше в живих 63-річної Тетяни Катерновської, яка потрапила в реанімацію після жорсткого побиття рідним сином Романом. Це і похитнуло серйозно її здоров'я, пише "Мінпром".

у мережі згадали всіх учасників реаліті-шоу, які пішли з життя занадто рано, фото: YouTube

Після побиття Тетяна перебувала в комі третього ступеня і її життя кілька днів підтримував тільки апарат штучного життєзабезпечення. Весь цей час СТБ і небайдужі глядачі проєкту збирали гроші на лікування, але 27 лютого її організм здався, і вона померла.

Катерновська мріяла, що якщо виграє, то отримані гроші витратити на поїздку на Мальту. Однак її бажанню не судилося збутися.

Також помер ще один учасник шоу Сергій Чибарь, життя якого 21 липня теж цього року забрав інсульт. На момент смерті йому було тільки 30 років. До слова, після закінчення шоу, Сергій також вів рубрику в передачі "Неймовірна правда про зірок" (СТБ) і продовжував працювати кухарем.


Крім того, померла учасниця третього сезону шоу "МастерШеф. Професіонали-3 " Стелла Клименко. Причину смерті 30-річної дівчини близькі називають зупинку серця.

Варто відзначити, що дівчина покинула за крок до фіналу. Стелла не змогла продовжувати боротьбу в шоу оскільки захворіла коронавірусом.

померла учасниця шоу МастерШеф. Професіонали-3 Стелла Клименко, фото: КП в Україні

Раніше "Hyser" писав про те, що Володимир Путін вже особисто заявив про серйозну хворобу.

Також наш портал повідомляв, що не стало відомого українського футболіста, який помер у день свого ж народження.

Нагадуємо, що не стало зірки шоу "МастерШеф", у якої зупинилося серце.