Знаменита співачка Наташа Корольова днями підігріла інтерес до своєї персони черговим скандальним одкровенням.

Артистка взяла участь у програмі "Секрет на мільйон" з Лерою Кудрявцевою і привселюдно заявила, що кілька років тому стала донором яйцеклітини і допомогла одному з нетрадиційною сексуальною орієнтацією відчути щастя батьківства. Дочь для нього виносила і народила сурогатна мама, але по факту – біологічною мамою стала Наташа Корольова.

У студії програми були присутні чоловік співачки Сергій Глушко, а також її син Архип. За той час, поки артистка проговорила до кінця свою промову, на їхніх обличчях відбився весь спектр емоцій – від подиву до злості. У свою чергу Наташа Корольова пояснила, що її дочка живе в США разом з батьком.

А своє рішення стати мамою таким способом вона пояснила так: "Я здійснила мрію дуже хорошої людини, мого друга. Він киянин, переїхав до США. У нього нестандартні стосунки, звичайним способом народити дитину він не міг". Артистка також пояснила, що до 16 дівчинка не знатиме, хто її мама, а потім (за умовами договору) ТАТО розповість їй правду.

Не складно здогадатися, що цікаві користувачі соцмереж почали з'ясовувати особистість того самого друга Наташі Корольової, який тепер виховує їх спільну дочку. За інформацією росЗМІ, батьком дитини став IT-мільярдер Леонід Радвинський. За послуги зіркової матері він віддав понад 170 млн рублів.

До слова, на інтернет-просторах не так багато його знімків. Але все ж є кадри, які дозволяють розглянути, на кого схожа маленька дочка Наташі Корольової:

Раніше "Hyser" писав про те, що Молода дружина Ігоря Ніколаєва похвалилася підросла дочкою.

Також наш портал розповів про те, що Наташа Корольова здивувала шанувальників відвертими кадрами дивних розваг.

Нагадуємо, що Сергій Глушко поділився з фоловерами пікантними кадрами, зробленими після душу.