Знаменитий російський актор Сергій Безруков розчулив шанувальників відеороликом з сином Степаном. Артист показав, як проводить час у сімейному колі і не забув похвалитися акторським талантом.

Незважаючи на щільний робітничо-знімальний графік, він намагається знаходити час для близьких. За словами зірки серіалу "Бригада", найкращий аніматор – це батько:"Смішинку вам для настрою,дорогі мої, Хоррошие! Найкращий аніматор-це ТАТО!🤣 🤣 🤣 🤣 З вищою освітою✌️✌️✌️🤣💪💪💪💪 Всім доброго вечора незважаючи на...холодну осінь, як у листопаді".

Для максимальної ефектності кадру він надів оригінальні окуляри з бутафорським кольоровим носом.

У коментарях до посту фоловери оцінили старання зоряного тата і відзначили, що він прекрасний батько.

"Тільки малюка не налякайте!😄 ", "Ви прекрасні з дітьми👏 👏 👏 😍", " ❤ ️Ви розумничок!)) Самий самий....❤️ ТАТО!)) ", "Крууто. Нікого краще Вас немає, Сергію Віталійовичу!", "Тато звичайно неймовірний у цих діток!👏 👏 👏 "- написали вони.

Як відомо, Сергій Безруков перебуває у шлюбі з режисером Анною Матісон. Вона народила йому трьох дітей-дочку Марію і синів Степана і Василя. До слова, молодший спадкоємець артиста з'явився на світ в кінці липня.

А картинки милої сімейної ідилії з'являються на сторінці актора дуже часто. Більш того, дочку Марію зоряний батько вже бере з собою на театральні гастролі. Та й сина Степана він привчає до мистецтва з ранніх років:

Популярні новини зараз

Росія почала закуповувати в Україні елітні труни"Патріот". На них навіть є герб РФ. Фото

Швидко утворює метастази: який вид раку можна визначити по голосу

Сумує вся країна: не стало зірки фільмів "Гараж", "Вокзал для двох", "Аварія-дочка мента"

Еліта України: Найвпливовіші люди Одеської області – Аднан Ківан, Геннадій Труханов, Ігор Учитель

Показати ще

Раніше "Hyser" писав про те, що зірка серіалу" Бригада " Володимир Вдовиченков розповів про унікальний досвід з відомим актором.

Також наш портал розповів про те, що Гарік Харламов вийшов у світ з новою коханою і викликав бурхливу реакцію соцмереж.

Нагадуємо, що Леся Нікітюк похвалилася ідеальною фігурою в прозорому вбранні.