Сергій Лазарєв показав зворушливе фото зі своїм сином Микитою.

Російський співак Сергій Лазарєв є чудовим батьком двох дітей. У нього є син Микита і дочка Маша. Для співака дітей народила сурогатна мама. Імені її ніхто з певних причин не розкриває. Сергій Лазарєв досить багато часу проводить з сином і донькою. І це незважаючи на свій завантажений графік. На своїй сторінці в соціальній мережі Сергій показав два зворушливих знімка зі своїм сином Микитою.

На знімках Сергій тримає сина на руках. Він дуже щасливо і дивиться на своє чадо з любов'ю в очах. У підписі до фото Сергій Лазар зізнався, що в роботі він трохи буркотун. Але варто йому тільки опинитися поруч зі своїми дітьми, як такий настрій кудись сам випаровується. З ними він добрий, ласкавий і головне дуже щасливий. Співак ще раз зізнався, чо неймовірно любить і Микиту і Машу. Також він зазначив що дитину важлива як мама, так і батько.

У коментарях користувачі мережі відзначили, що Сергій Лазарєв просто відмінний батько. На нього вкрай приємно дивитися і хочеться брати приклад.

"Ви чудовий ТАТО😍 любові, радості, щастя вашій родині😍, Сергій, ви чудовий батько і прекрасна людина!!! З доброю душею., Сергій, Ви прекрасний батько своїм чудовим дітям!!))) щастя в ваших і їх очах видно завжди, і ці посмішки говорять самі за себе!)) .., Ви чудовий добрий тато і просто хороша людина ❤️завжди залишайтеся таким ❤️,
Ви чудовий ТАТО😍 любові, радості, щастя вашій родині😍", - написали користувачі Мережі в коментарях під фото.

Раніше Hyser писав про те, що у масштабну ДТП потрапив відомий співак Кай Метов, шанувальники моляться.

Також писали, що Андрій Данилко розповів про жалобу, це велика втрата.

Нагадаємо, що Алла Пугачова показала своє фото зблизька.