Російська співака Наташа Корольова показала провокаційне відео.

Наташа Корольова вміє дивувати своїх шанувальників. Цього разу вона вирішила продемонструвати вельми відверте відео, яке було знято під час відпочинку в Туреччині. Співачка вирішила трохи розслабитися у своєму завантаженому робочому графіку знайшла трохи часу на відпочинок. На відео можна побачити дівчину, яка в сценічному костюмі прогинається назад в спині і робить поступальні рухи своїми сідниця. Цілком ймовірно це було частиною концертної програми, якою радує відпочиваючих в Туреччині. На відео також можна помітити чоловіка.

Артисти повільно пропливали на човні по воді. Ніяких коментарів сама Наташа Королева не дала. Але якщо врахувати її гарячий темперамент, то вона могла цілком і сама повторити настільки провокаційний танець. Так як Наташа Корольова вважається однією з найяскравіших зірок російського шоу-бізнесу.

Вона абсолютно не боїться себе показати в різних образах. Також вона не соромиться свого віку. Хоча останнім часом багато шанувальників звертають увагу на те, що Наташа Корольова стала сильно часто зловживати фотошопом і це сильно кидається в очі.

Не проти співачка показати себе і в напівоголеному вигляді. Зі своїм чоловіком Тарзаном вони часто влаштовують провокаційні фотосесії. Тарзан завжди радий показати своє тіло. Адже незважаючи на його вік виглядає він просто відмінно. І це результат щоденної праці і правильного харчування. Наташа Корольова хоч і не пропагує заняття спортом, але все одно завжди виглядає відмінно і радує цим своїх шанувальників.

Раніше Hyser писав про те, що Тарзан показав свою музу, нічого спільного з Наташею Корольовою немає.

Також писали, що у мережі показали фото Кіркорова на смітнику.

Нагадаємо, що Регіна Тодоренко стала наряджати свого сина в жіночий одяг.