Популярна українська співачка Настя Каменських здивувала шанувальників фігурою

Не так давно в Києві, в Палаці "Україна" пройшов виступ знаменитої російської виконавиці шансону Любові Успенської, на якому популярна українська співачка Настя Каменських стала однією із запрошених зірок. Концерт відбувся 19 Вересня. Про це повідомляє портал "РБК-Україна".

Так, Настя Каменських з'явилася на сцені Палацу "Україна" для того, щоб виконати спільну пісню, яку вона записала з Любов'ю Успенською ще кілька років — композицію в стилі російського шансону "Ти ж не забув".

Каменських одягла чорне шкіряне обтягуюче плаття-олівець з високим гордом і довгими рукавами, яке повністю показувало фігуру співачки. На подив багатьох шанувальників, сукня продемонструвала далеко не ідеальну фігуру Насті, яку шанувальники звикли бачити на знімках в соціальній мережі Instagram. Обтягуюча сукня виділила животик виконавиці.

Каменських на виступі Успенської. Фото: Instagram

Нагадаємо, раніше у своєму профілі в Instagram Любов Успенська записала звернення, в якому вона говорила ламаною українською мовою. За словами співачки, для неї велике щастя перебувати на батьківщині. Вона також запросила всіх на свій концерт. Безпосередньо на концерті, який пройшов у столиці, Успенська привітала глядачів і подякувала їм за те, що вони не пошкодували ні часу, ні грошей. Вона також заявила, що неважливо, в якій країні народилася людина і якою мовою розмовляє — російською чи українською — головне, щоб всі один одного розуміли.

У рамках концертного туру Успенська проведе шість концертів в Україні. Виступи заплановані в Харкові, Дніпрі, Києві, Херсоні, Одесі та Запоріжжі.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що Настя Каменських вразила користувачів мережі своїм новим образом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на концерті до Дня Незалежності "воскресили" Кузьму Скрябіна.

Також "Hyser" писав, що Оля Полякова показала, як на її дачі відпочиває Олег Винник.