Популярна українська зірка Ксенія Мішина в черговий раз оновила свій образ, здивувавши шанувальників

Ксенія Мішина є популярною українською актрисою, яка часто змінює образи. Незважаючи на це, дещо вона в собі не змінює-Ксенія завжди носить ідеально рівні і гладке волосся однієї довжини. Нещодавно вона поміняла зачіску, показала, як вона виглядає з чубчиком. Цей знімок був опублікований в офіційному профілі Ксенії Мішиної в соціальній мережі Instagram.

Так, актриса опублікувала історію в соціальній мережі Instagram, в якій показала закулісся зйомок. Учасниця першого сезону шоу " Холостячка "розповіла, що приїхала на зйомки постера для своєї нової картини"сусідка".

Мішина відобразила себе сидить в гримерці. На голові у неї або перуку, або волосся, укладені таким чином, що у дівчини утворилася подовжена трендова чубчик-шторка. З урахуванням того, як Мішина дбайливо ставиться до довжини свого волосся, виглядає вона досить цікаво. Актриса сама зазначила, що їй здається цікавим цей образ, проте по-справжньому робити чубок вона рішуче відмовляється.

"Сьогодні знімаємо постер на фільм "сусідка". Ну що, я готова. Знову з чолочкою. Мій образ такий цікавий-але в житті ніколи не буду робити чубок. Ніколи-ніколи. Пішла я зніматися, така цікава девчоночка", — написала вона в публікації.

Крім незвичайної чубчика, на фотографії увагу привертає також і наряд дівчини: вона одягла простеньке рожеве плаття з білим комірцем. Мішина розповіла про те, що в прокат її фільм потрапить вже в наступному році.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що Настя Каменських вразила користувачів мережі своїм новим образом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на концерті до Дня Незалежності "воскресили" Кузьму Скрябіна.

Також "Hyser" писав, що Оля Полякова показала, як на її дачі відпочиває Олег Винник.