Українців попередили про те, коли змінюватиметься погода в нашій країні

Поки що в нашій країні триває досить прохолодна погода, однак про серйозні заморозки поки мови не йде-температурні показники у вівторок, 21 вересня, в більшій частині області складуть від 7 до 12 градусів тепла. Про це в соціальній мережі Facebook розповіла популярна український синоптик Наталія Діденко.

Так, синоптик попередила українців про те, що крім того, що погода сама по собі буде досить прохолодною, відчуття буде погіршувати ще й те, що з північно-західного напрямку буде дути вітер з сильними поривами. Стихія розгуляється до такої міри, що експерт порадила українцям проявляти особливу обережність проходячи під деревами і різними рекламними щитами.

Одночасно з тим, у південних областях, а також у Луганській, Дніпропетровській та Донецькій областях погода буде більш приємною — температура там коливатиметься від 12 до 18 градусів вище нуля. Крім того, у вівторок під дією циклону дощі почнуть поливати північні і центральні області України, в той час як південні регіони і Донбас якщо і потраплять під дощ, то під досить слабкий.

У середу ж, 22 вересня, опади по країні посиляться. Примітно, що вже в перший місяць осені, через різко впала температури, в Карпатах може випасти справжній сніг.

У столиці ж, наприклад, зимових опадів не було і поки не передбачається, проте температура все одно досить низька. У вівторок термометри показували від 4 до 5 градусів вище нуля, а вдень українців чекає зовсім слабке прогрівання повітря — від 7 до 9 градусів. Крім того, Київ опиниться під ударом поривчастого вітру З сильного північно-західного напрямку. Крім того, жителям столиці доведеться миритися з сильним північно-західним вітром і ймовірним дощем.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що в Україні зникне одноразовий посуд.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українців попередили про те, як зміняться ціни на газ.

Також "Hyser" писав, що в уряді розповіли, яка ще Категорія українців зможе виходити на пенсію раніше.