Український артист Андрій Данилко розповів про смерть своєї матері.

У мережі розповіли про те, що у артиста Андрія Данилка померла мама. Це сталося ще в 2020 році. Сам артист ніяк не прокоментував цю трагічну подію в його родині. Однак журналісти все ж змогли дізнатися про смерть жінки. Вони поїхали в село, де вона жила.

"У Андрія Данилка померла мама 🥺 Про це дізналися журналісти телеканалу live.media.tv, коли відвідали село, де мешкала жінка. 82-річна Світлана Іванівна пішла з життя 2020-го. Відомо, що суддя шоу МАСКА та його мама були дуже близькими. Світла пам'ять🙏", - написали в соціальній мережі.

У коментарях користувачі Мережі написали сотні слів підтримки і жалю у зв'язку зі смертю. Також вони не підтримали журналістів, які так безцеремонно лізуть у життя зірки. Адже якщо він сам не розповів про це, то цілком ймовірно не хотів говорити. І це його особисте право.

"Якщо сам Андрій не захотів ділитися цією новиною, то для чого аж через рік про це писати. Думаю, йому буде неприємно., Ну да...а журналістам все потрібно знати...іноді вони переходять всі риси... 😢 у гонитві за інфою, Мої вам співчуття, Андрію Михайловичу 😢 😢 😢 , Тримайся, Андрію! Мама пішла в кращий світ, Вічна пам'ять 😢 😢 😢 😢 , Шкода його маму, світла їй пам'ять. Але тепер стане ще зліше", - написали користувачі Мережі.

Нагадаємо, що Андрій Данилко бере участь зараз у багатьох проектах.

Раніше Hyser писав про те, що у мережі показали, як насправді виглядає актриса серіалу "Моя улюблена страшко", це просто красуня.

Також писали, що Гарік Харламов вперше показав свою нову пасію.

Нагадаємо, що дочка Ольга Полякової піддали різкій критиці в соціальній мережі.