Новий пост в мікроблозі популярного російського актора Дмитра Нагієва викликав бурхливу реакцію шанувальників. Артист в черговий раз продемонстрував оригінальне почуття гумору і показав, як проводить час поза знімальним майданчиком.

Шоумен постав перед фоловерами в стильному вбранні і з ковбойським капелюхом на голові. А в підписі до публікації зазначив: "Привіт, яхонтові. Викладаю, і відчуваю себе, як маленька, божевільна пустунка. І все так славно навколо, і вибори, і самоізоляція. Навіть ніяково, що я досі в трусах з написом»Лютий". І так-Шукаю жінку з високим больовим порогом".

Гості сторінки актора оцінили його відеоостарання компліментами і порекомендували йому долучити до пошуків свіжої нижньої білизни телеведучу Ларису Гузєєву, з якою, як відомо, у нього був бурхливий роман:

До слова, про особисте життя знаменитого актора і телеведучого відомо не дуже багато. Йому приписували відносини з багатьма шоу-бізнесовими красунями, але офіційно в шлюбі він був всього один раз. Його дружиною була журналістка Аліса Шер. Вони познайомилися ще до того, як артист пішов служити в армію. А після повернення-він одружився на дівчині, яка його дочекалася.

При цьому в одному з інтерв'ю, Дмитро Нагієв зізнався, що спочатку між ними не було романтичних почуттів. Вони виникли пізніше і в підсумку у пари народився син Кирило. Згодом подружжя розпалося, а потім Аліса написала і видала книгу під назвою "Я була дружиною Нагієва".

Раніше "Hyser" писав про те, що російський співак Сергій Лазарєв показав шанувальникам головного чоловіка у своєму житті.

Також наш портал розповів про те, що Сергій Безруков розчулив мережу домашнім відео з сином.

Нагадуємо, що Філіп Кіркоров похвалився оригінальним вбранням на світському рауті і викликав захват соцмереж.